Contact2019-01-16T13:27:53+00:00

Contact en informatie

Brouwerij Egmond bv
Weg over de Bisschop 1B
1934 CS Egmond aan den Hoef
T. 072 30 30 404

Sales en Marketing
Sander van Gool
M. 0031 6 40 77 06 12
E. sander.van.gool@brouwerijegmond.nl

Groothandel
Sander van Gool
M. 0031 6 40 77 06 12
E. sander.van.gool@brouwerijegmond.nl

Sales Horeca
Demi Dekker
M. 0031 6 40 14 80 05
E. demi.dekker@brouwerijegmond.nl

Sales Retail
Jan Nanne
T. 0031 6 20 00 07 48
E. jan.nanne@brouwerijegmond.nl

Proeflokaal en Evenementen
Jaimy Tuls
M. 0031 6 13 32 95 78
E. jaimy.tuls@brouwerijegmond.nl

Facturen
Joop van Rookhuijzen
E-mail: facturen@brouwerijegmond.nl

Leveranciers Brouwerij
T. 0031 6 42 44 10 66
E-mail: albert.hoffmann@brouwerijegmond.nl

Directie/loonbrouw
Nico Kaptein
M. 0031 6 30 33 13 64
E-mail: nico.kaptein@brouwerijegmond.nl

Directie/financiën
Dietrik Emmens
M. 0031 6 12 37 21 38
E-mail: dietrik.emmens@brouwerijegmond.nl

Directie/marketing & design
Peter Lassooy
M. 0031 6 55 37 07 87
E-mail: peter.lassooy@brouwerijegmond.nl

Stuur ons een bericht

Rondleidingen en Proeverij bij Brouwerij Egmond

Breng een bezoek aan Brouwerij Egmond en proef onze abdijbieren. Ook voor groepen!

Contact Proeverij

Glas